apartament amber

apartament amber

Zrozumienie różnorodności poprzez czytanie

Książki są bramą do nauki. Pozwolili nam odkrywać różne światy, ludzi, języków, żywność itp Czasami rzeczy dowiadujemy się z książki są oczywiste, takie jak czytanie przepis na ciasteczka czekoladowe lub instrukcji do nowego iPhone, ale często jest to mniej oczywiste lekcje, które są ważne.

apartament amber

Książki pomagają nam zrozumieć różnych ludzi i ich kultur i walkę obejmując siebie i swoją kulturę. Jeśli czytasz Miasto Kości przez Cassandra Clare nie może sobie sprawę, że były poznawania różnych ludzi i ras pochodzących ze sobą, znaczenie dziedzictwa, różnych narodowości i orientacji płci i wagi obejmując siebie i swoją kulturę. Wystarczy zbierając książki pokazuje świat z punktu do innej osoby widzenia.

Poszerzanie wszystkich na zrozumienie ludzi, zarówno podobnych i różnych z nich może nam pomóc stworzyć bardziej pozytywną społeczeństwa, koncentrując się na to, co sprawia, że ??USA specjalna: swojej różnorodnej grupy osób, które nadał mu przezwiska "The salaterce" i "The Melting Pot". Zachęcam poszerzyć swoją wiedzę na temat innych ludzi i ich kultur poprzez proste podniesienie jednego ze swoich ulubionych książek. Mogę zagwarantować, że co najmniej jedna osoba w tej książce będzie nieco inny od siebie i nauczyć się czegoś nowego.

apartament amber

Tworzenie bardziej zróżnicowanego społeczeństwa poprzez czytanie i pisanie jest łatwe. Można też wybrać jedną z ulubionych książek, odkrywać nową książkę lub coś napisać i zachęcać innych, aby ją przeczytać. Istnieje wiele miejsc i ludzi tam, aby pomóc ogarnąć różnorodność. Można udać się do miejscowego księgarni lub biblioteki i wybrać książkę stamtąd. Czy można przejść do stron internetowych takich jak www.diversityinya.com które świętować różnice w książkach i ludzi.

Również zachęcać swoich znajomych do zapoznania się z tobą. To znakomity sposób, aby wspierać różnorodność może być poprzez czytanie książek znajomych polecić. Po prostu czytając coś nowego będzie się otwierać swój umysł do bardziej zróżnicowanego świata. Jak zbadać te nowe światy, upewnij się, aby robić notatki na rzeczy się nauczyć. Wystarczy pamiętać, aby czytać książkę z otwartym umysłem i wybrać coś, co lubisz. Wystarczy prosta czynność czytania książki można poszerzyć swój umysł i doprowadzić do ogarnięcie siebie i innych wokół ciebie. Więc śmiało, czytać coś nowego, a jednocześnie nasz różnorodny świat.

Wpis zawdzięczamy