apartamenty zakopane

apartamenty zakopane
Zasadniczo, pojawienie się większość liderów branży na rynku wolnym jeździ nie tylko rywalizacja, ale także zmienia się bezpośrednio z poziomem złożoności wkracza do branży wynajmu samochodów.

Zagrożenie zastępczych

apartamenty zakopane

Istnieje wiele substytutów dostępnych dla branży wynajmu samochodów. Z technologicznego punktu widzenia, wynajem samochodu, aby przejść dystans do spotkania jest mniej atrakcyjną alternatywą w przeciwieństwie do wideokonferencji, wirtualnych zespołów i oprogramowania do współpracy z którym firma może natychmiast konfiguracji spotkanie z jej pracowników z dowolnego miejsca na świecie, przy A tańsze koszty. Ponadto, istnieją inne alternatywy w tym taksówkę, która jest zadowalająca zastępczy w stosunku do jakości i kosztów przełączania, ale nie może być tak atrakcyjnie wycenione jako samochodu do wynajecia w ciągu jednego dnia lub więcej. Podczas transportu publicznego jest najbardziej wydajnym z alternatyw koszt, to jest bardziej kosztowne pod względem sposobu i czasu potrzebnego do osiągnięcia jednego # 146; s przeznaczenia. Wreszcie, ponieważ latanie oferuje wygodę, szybkość i wydajność, jest to bardzo kuszące substytutem; Jednakże, jest to nieatrakcyjne alternatywne pod względem ceny względem wynajmu samochodów. W segmencie biznesowym, agencje wynajmu samochodów mają większą ochronę przed substytutów, ponieważ wiele firm, które wprowadziły politykę podróży, które ustanawiają parametry przy wynajmie samochodu lub za pomocą zastępczego jest najlepszym sposobem działania.

apartamenty zakopane

Według Tracy Esch, dyrektor Advantage działań marketingowych, jej firma wynajmuje samochody do podróży 200 mil przed rozważeniem alternatywę. Zasadniczo, groźba substytut jest dość niska w branży wynajmu samochodów, ponieważ skutki, jakie mają produkty zastępcze nie stanowią istotnego zagrożenia erozją zysków całej branży.

Wpis zawdzięczamy