apartamenty krakow

apartamenty krakow

Kiedy i jeśli zdecydujesz się skorzystać z jednej z niezliczonych ciągu wypożyczalni Istnieją pewne istotne fakty, aby pamiętać:

1) Musisz podpisać za stan samochodów w momencie wynajmu więc sprawdzić je i pamiętaj, jeśli widzisz coś się jej zauważyć na umowie najmu. Należy zwrócić pojazd w takim samym stanie, jak masz to po włączeniu go z powrotem. Niektóre agencje zaczęły instalować małe kamery w pojazdach wnętrz, oraz w przód a szyby odczytu mieć dowody wideo, jeśli zdarzenie lub sporów dotyczących pojazd występuje.

2) W przypadku przekroczenia przebieg, która została uzgodniona w umowie trzeba zapłacić różnicę, która w niektórych przypadkach może być dopłata w wysokości do 25% oryginału czynszu.

apartamenty krakow

3) Agencje wynajmu samochodów będzie ciągnąć kopię ty rekord jazdy i będzie trzeba zobaczyć kopię swojego dowodu ubezpieczenia. Musisz także być w pewnym wieku, kiedy chcesz wynająć samochód. W większości stanów wiek jest tak stary, jak 25 lat.

4) Większość agencji również skorzystać z technologii GPS dostępnych w dzisiejszych nowoczesnych samochodach, aby zmierzyć, ile i gdzie jechać i upewnić się, że nie biorą pojazd ze strefy terytorialnej uzgodnione lub minąć pewnej prędkości. Niektóre agencje wynajmu samochodów nawet zainstalować czujniki dymu w desce rozdzielczej pojazdów w celu ustalenia, czy pasażer lub kierowca został palenia w niepalenia uzgodnionego pojazdu i może pobierać dodatkową opłatę za sprzątanie wnętrza tapicerki

Wpis zawdzięczamy