apartamenty swinoujscie

apartamenty swinoujscie

Wypożyczalnia samochodów w Dubaju - zasad prowadzenia dla początkujących odwiedzin

Dubaj można opisać jedynie w samych superlatywach: to ultra nowoczesne miasto z zaawansowaną infrastrukturą i wysokich standardów życia. Nic dziwnego, że miliony turystów stada do Dubaju w ujęciu rocznym. Pomimo ośmiu do dziesięciu autostrad pasa i najlepszej jakości asfalcie, standard jazdy mógł się fatalne.

Oto kilka podstawowych zasad, niebezpieczeństw i nowości, które mogą się zdarzyć na drogach Arabskich.

Ograniczenia prędkości: 100 - 120 km / h na autostradach, to jednak istnieją istotne wyjątki niczym »Al Khawaneej Roada« - znany jako drogi od międzynarodowego lotniska w Dubaju do Mirdiff - rząd zmniejszył limit prędkości od stu km / h do osiemdziesięciu km / h cztery lata temu. Należy zachować ostrożność podczas jazdy od lotniska i nie przekraczać dozwolonej prędkości. Ogólnie limity są czterdziestu kilometrów na godzinę na małych podmiejskich ulic i od sześćdziesięciu do osiemdziesięciu km / h na głównych drogach, z wyjątkiem »Jumeirah Beach Roada«, gdzie najwyższa dopuszczalna prędkość wynosi siedemdziesiąt km / h.

Wielbłądy na drogach: Najczęściej na drogach poza miastem. Nie lekceważ ich, ponieważ mogą one być niebezpieczne i nie mają wyczucie drogi i ruchu drogowego. Może to wydawać śmieszne wielbłąda spotkać na drodze, ale awaria z wielbłąda będzie kosztować fortunę. Wielbłądy są drogie w Emiratach Arabskich. Inne bardziej popularne zwierzęta można spotkać na drogach są najprawdopodobniej osły, kozy, psy i bezdomnych.

Kary w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są bardzo wysokie. Przestrzegać zasad, nigdy nie jechać zbyt szybko i nie pić alkoholu. Przyłapania z alkoholem we krwi spowoduje ciężkich kar finansowych, w tym więzieniu. Zagraniczni goście muszą mieć międzynarodowe prawo jazdy oraz krajowego prawa jazdy z nimi cały czas.

godzinach szczytu są najczęściej od ośmiu do dziesięciu nad ranem, kiedy ludzie migrują do pracy. To samo dotyczy późnego popołudnia z piątej na.

Nina M. jest niezależnym dziennikarzem, badając hot spotów na całym świecie. Lubi dzielić się swoim doświadczeniem podróży i zawsze szuka nowych ciekawych miejsc. Dla wszystkich zainteresowanych wypożyczalnia samochodów w Dubaju ona zaleca czytanie bardziej dogłębnych wskazówek na temat wynajmu samochodów w Dubaju.

Wpis zawdzięczamy