apartament

apartament

Tutaj było okazją do zaoferowania wynajem samochodu w miejsce Transfer w obie strony. Propozycja Funway była stawka netto $ 10 za pierwszy dzień, dzień przyjazdu. To może być oferowane swoim klientom jako opcja. Jeśli klient zaakceptował wynajem samochodów Funway natychmiast zobaczyć 6 dolarów spadek do ich dolnej linii. To była różnica między ich stopy netto $ 16 dla przelewów i 10 $ Alamo opłata za pierwszą dobę.

Skąd ta opcja wpływa na zawodników? Gdy klient zaakceptował wynajem samochodów dowiedział się od razu, że jeden, nie było żadnych opłat parkingowych gdziekolwiek poszedł, dwa, unikał taryf kabiny jeśli chciał odwiedzić inne hotele dla hazardu lub restauracji. Mógł również odwiedzić Hoover Dam, prawdopodobny moszcz zwłaszcza dla pierwszej wizyty.

Wynajął samochód w dniu przyjazdu i mógł przedłużyć wynajem dodatkowych dwóch lub trzech dni od jego opakowaniu. wycieczek były oferowane przez trzy lub cztery dni. Dodatkowa opłata dzienna była konkurencyjna $ 19, o 5 lub 6 $ $ mniej niż lokalna reklamowane stawki wynajmu samochodów. Jeśli chciał zwrócić samochód po pierwszym dniu miał do czynienia z taksówką z powrotem do hotelu, a potem z powrotem do kabiny jeździć z lotniska na wyjeździe. Najemców, prawie 100%, zachował wóz dla całego pobytu.

I jak Funjet taryfy? Jak wspomniano opcja wynajmu samochodów spadła $ 6 do ich dolnej linii. Otrzymali również prowizję od $ 19 za dzień kursu, że klient zapłacił kiedy on wyciągnął do wynajęcia dla dwóch lub trzech dni. Z pewnością nie jest to wielka kwota dla klienta, ale to wszystko zsumować. Zwłaszcza, jeśli nie było 30 lub 40 Wypożyczalnie samochodów w każdym lotem czarterowym.

Jak o Alamo? Nigdy nie słyszałem skargi. Program został początkowo oferowane Funjet ale byli inni gracze. Mniejsi operatorzy, którzy nabyli 10 lub 20 miejsc lotnicze ze zniżką, aby mogli oferować konkurencyjne Vegas pakiet wycieczek.Wynajem samochodów w Las Vegas firma stała się znacząca. Nawet nasi zawodnicy wsiedli do aktu z pierwszego dnia $ 10 oferty wynajmu samochodów. Ten biznes dostał bardzo konkurencyjna w stosunku do punktu, w którym koszt operatora na pierwszy dzień był zip, Zilch, nada, zero. Już wtedy firma była rentowna.

Jak jest wynajem samochodów biznesowych Vegas dzisiaj? Nie mam zielonego pojęcia. Ja nie obsługiwać tego typu działalności przez ostatnie 20 lat. Ale założę się, gdy patrzę na tyle długie, czarne pojawi się 8 razy z rzędu przy stole do ruletki.

[Http://www.allvacation.info]

haljacobs@msn.com

Wpis zawdzięczamy