apartament chorwacja

apartament chorwacja Bardzo rzadko będzie plik jest dokładną wielokrotnością 512. Tak więc, gdy system plików kończy się na piśmie do ostatniego sektora pliku, nie będzie miejsca na końcu tego sektora. Przed systemu Windows 95 w wersji B, RAM Slack była wypełniona losowymi danymi z pamięci RAM, stąd RAM luzu. To była ogromna luka w zabezpieczeniach, ponieważ dane w pamięci RAM może zawierać haseł i innych poufnych danych. Od tamtej pory systemy plików Windows Write klucz sześciokątny x00 do pozostałej przestrzeni w ostatnim sektorze pliku.

Napęd Slack odnosi się do pozostałych un napisany do sektorów w ostatnim klastra pliku. System plików nie wypełnia tę przestrzeń jak to robi z RAM luzu. System plików w rzeczywistości nie robi nic z tej przestrzeni. Niezależnie od danych, które zostały zawarte w tych sektorach przed plik zapisywany jest nadal istnieje, a nawet pozostałości usuniętych plików.

apartament chorwacja

Można zobaczyć, jak ważne jest, aby Slack plików cyfrowych Forensics i e-Discovery. Z prawidłowym zestawem narzędzi i doświadczonego eksperta medycyny sądowej, jak ja, dane przechowywane w pliku Slack i nieprzydzielone miejsce można odzyskać.

Michael T. McLaughlin Partner Trigon Technologii IT Solutions Wsparcie

Wpis zawdzięczamy